Kurumsal

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ); 3 kıtada yer alan, uluslararası misyonu doğrultusunda 93 farklı ülkeden gelen öğrencilerine kampüsleri ile yüksek standartta eğitim olanakları sunan ve akademik programlarına dünyadaki tanınmış akreditasyon kurumlarından onay alan dünyadaki sayılı üniversiteler arasındadır.

Evrensel bir üniversite kimliğine sahip olan Girne Amerikan Üniversitesi; 3 kıtaya yayılmış kampüsleri, 147 dünya üniversitesi ile yaptığı akademik iş birliği anlaşmaları, uzaktan eğitim ve yurt dışı eğitim programları ile öğrencilerine farklı seçenekler sunmasıyla da eğitimin kalitesinden ödün vermeden gelişmeye ve büyümeye devam eden seçkin bir eğitim kurumudur.

Girne Amerikan Üniversitesi; K-12 seviyesinde Kıbrıs'ta açtığı The American College ve The American Future College okullarıyla da anaokulu, ilköğretim ve ortaöğretim eğitimindeki başarısıyla Kıbrıs'ın önde gelen eğitim yatırımcılar' arasındadır.

Girne Amerikan Üniversitesi kuruluşu olan Girne Koleji, "Dünyanın Kapıları Sana Açık" diyerek eğitimcileri, aileleri ve öğrencileri yeni dünya insanının başarısı için bir araya getirmiştir.

Girne Kolejinde klasikleşen başarı anlayışına değil, yeni dünya insanının başarı yolculuğuna odaklanıyoruz. Anaokulundan üniversite eğitimine kadar; dünya kimliğinde mezuniyet vizyonuyla başarıyı tanımlıyoruz. Girne Amerikan Üniversitesinin köklü deneyimiyle, eğitim kalitesini güvence altına alıyoruz.
 
Global kimlik, etkili iletişim, bütünsel tasarım ve yaratıcı bakış açısıyla değişen dünyanın beklentilerine göre öğrencilerimizin kendini yeniden inşa etmelerini sağlıyoruz.

Bizim yol haritamızda yalnızca yabancı dil eğitimi değil, en az iki dilde iletişim eğitimi var.

Okuryazarlığı güçlü, kendini iyi ifade eden öğrenciler var.

Esnek ve etkili içeriklerle; sanattan felsefeye, sağlıktan sınav hazırlığına pek çok alanda hayallerine kararlılıkla ulaşan bireyler var.

Başarımızın merkezinde ise güvenilir, duyarlı ve özverili öğretmenlerimiz var. Girne Kolejinin eğitim yönü hep dünya olacak.

Üniversite - okul iş birliğiyle eğitim adına atılan her adım, geleceğin dünyasında anlam bulacak.

Dünyanın kapıları
daima öğrencilerimize açılacak!

l